AGDO Biuro Rachunkowe

O nas

W kilku słowach

Licencjonowane Biuro Rachunkowe AGDO działa na terenie województwa lubelskiego.

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli firm, ale i również przyszłych przedsiębiorców – osób, które dopiero zamierzają rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. 

Jesteśmy tak wszechstronni jak wymaga od nas tego rynek, od wielu lat zajmujemy się:

Dlaczego my?

Korzystając z naszych usług nigdy nie poczujecie się Państwo zagubieni w gąszczu przepisów i wszechogarniającej biurokracji.

Reprezentujemy Państwa w trakcie kontroli podatkowych

W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Przy wsparciu doradcy podatkowego pomagamy zakładać nowe przedsiębiorstwa. Jesteśmy biurem, które niemal wszelkie problemy prawno-finansowe bierze na siebie, odciążając naszych Klientów od biurokracji pomagamy skupić się na prowadzonym biznesie. Nasi klienci realizują kampanię promocyjną otwieranej firmy, podczas gdy my zajmujemy się formalnościami. Jesteśmy z naszymi klientami jeszcze przed podjęciem działalności gospodarczej i cenimy bardzo nowopowstałe z naszym skromnym udziałem firmy.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę – jesteśmy objęci ubezpieczeniem OC biur rachunkowych.

Powstające firmy wprowadzamy w tajniki działalności, uczymy jak w sposób najprostszy i rzetelny zarazem prowadzić wymagane przez prawo podatkowe dokumenty i ewidencje. Wspólnie z doradcą podejmujemy decyzję co do formy opodatkowania przedsiębiorstwa. Uczymy jak wypełniać dokumenty handlowe, sporządzać rachunki czy faktury VAT, pomagamy zaprowadzić rejestry sprzedaży. Wspólnie z naszymi klientami opracowujemy strategię personalną, pomagamy w procesie zatrudnienia pracownika, sporządzamy umowy o pracę czy umowy cywilno-prawne, wybieramy optymalne formy aktywizacji zawodowej.

Pomagamy naszym klientom wspólnie współpracować i budować nową jakość biznesu opartą o zaufanych i solidnych kontrahentów, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważne. Często to pracownicy biura dostrzegają nowe możliwości współpracy, nowe rozwiązania, które w większości przypadków byłyby nigdy nie zrealizowane gdyby biuro nie pomogło skojarzyć partnerów biznesowych.

Naszym atutem są pracownicy – zespół młodych, sympatycznych i ambitnych ludzi, którzy potrafią odnaleźć się na gruncie każdej nowej firmy. Oferujemy kompleksową obsługę rachunkowo-księgową opartą o wspólne ustalenia i dialog z klientem. W zakresie prowadzonej działalności jesteśmy zawsze do Państwa usług, nigdy nie pozostajecie sami z problemem… wspólnie analizujemy sytuację finansową w firmie i podejmujemy optymalną decyzję z punktu widzenia ekonomicznego i podatkowego.

Pełna świadmość powierzonych zadań

Jesteśmy świadomi, że nie można być specjalistą w każdej dziedzinie, dlatego też stale współpracujemy z kancelariami prawnymi i radcowskimi, firmami konsultingowymi oraz ubezpieczeniowymi, które wspomagają Państwa biznes swoim profesjonalizmem. Jednym słowem, pomagamy w prowadzeniu działalności gospodarczej!