AGDO Biuro Rachunkowe

Współpraca

Nasze usługi

Jesteśmy tak wszechstronni jak wymaga od nas tego rynek, od wielu lat zajmujemy się:

Jak wygląda współpraca?

Jeśli dopiero otwierają Państwo działalność gospodarczą…                
Krok po kroku przeprowadzimy przyszłego przedsiębiorcę przez gąszcz biurokracji i prawnych pułapek ku własnej firmie …

Przewodnik jak założyć własną firmę znajdziecie Państwo tutaj.

Na spotkaniu konsultacyjnym wspólnie z doradcą podatkowym zastanowimy się jak najlepiej  zgłosić nową firmę, omówimy jakie są korzyści i zalety proponowanej formy opodatkowania. Pokażemy jakie ryzyko może się kryć za nieodpowiednią formą zgłoszenia nowej firmy.

Przygotujemy odpowiednie dokumenty niezbędne do zgłoszenia firmy w US, ZUS czy PIP, Podczas zawierania umowy podpisywane jest pełnomocnictwo na okoliczność reprezentacji naszych klientów przed urzędami i instytucjami państwowymi, składania deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych. Pełnomocnictwo powyższe pozwoli nam odciążyć Państwa od uciążliwego obowiązku biegania po urzędach 🙂

Współpraca w trakcie prowadzenia firmy

…może być ograniczona do jednej wizyty w biurze w trakcie miesiąca albo nawet wcale, wszystko zależy od tego jakie rozwiązanie współpracy z biurem będzie dla Państwa najwygodniejsze.

W razie wątpliwości jesteśmy do dyspozycji. Dysponujemy dostępem do wielu portali podatkowych , mamy możliwość zadawania pytań uznanym ekspertom podatkowym a jeśli wolicie Państwo spotkanie z doradcą podatkowym organizujemy takie spotkanie w biurze. 

Wygodna dostawa dokumentów

Dbając o Państwa czas i wygodę, proponujemy do wyboru następujące warianty współpracy:

Klasyczna

gdzie Klient przyjeżdża z dokumentami do Biura a następnie kontaktuje się z nami osobiście lub telefonicznie, mailowo by ustalić płatności podatków, ZUS

Z dostawą

i odbiorem dokumentów przez biuro. Wygodne i popularne rozwiązanie dla zapracowanych przedsiębiorców

Wysyłkowa

gdzie Klient wysyła do nas dokumenty pocztą, biuro składa deklaracje podatkowe w urzędach a kwoty należności podatkowych przesyła mailem lub sms.

Zdalna

dokumenty docierają do biura w formie scanów a po naliczeniu wartości podatków są wysyłane na maila

Zawsze staramy się tak działać abyście Państwo sprawnie mogli prowadzić swoją działalność, podczas gdy my zajmujemy się biurokracją i kontaktami z urzędami.

Współpracując z tak wieloma firmami, widzimy gdzie poza księgowością możemy pomóc, dlatego :

Każdą nową wizję biznesu ubieramy w formalności, odpowiednie procedury i dokumenty rejestracyjne by firma nabrała materialnego kształtu. Wspólnie z doradcą pomagamy w większości formalnych czynności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy.

Nasi klienci realizują więc kampanię promocyjną otwieranej firmy, podczas gdy my zajmujemy się biurokracją. Jesteśmy z Państwem jeszcze przed podjęciem działalności gospodarczej a rozwój nowych biznesów daje nam niespotykaną nigdzie indziej satysfakcję

Powstające firmy wprowadzamy w tajniki działalności, uczymy jak w sposób najprostszy i rzetelny zarazem prowadzić wymagane przez prawo podatkowe dokumenty i ewidencje. Wspólnie z doradcą podejmujemy decyzję w zakresie opodatkowania przedsiębiorstwa. Uczymy jak wypełniać dokumenty handlowe, sporządzać rachunki czy faktury VAT, pomagamy zaprowadzić rejestry sprzedaży. Wspólnie opracowujemy strategię personalną, pomagamy w procesie zatrudnienia pracownika, sporządzamy umowy o pracę czy umowy cywilno-prawne, wybieramy najkorzystniejsze formy aktywizacji zawodowej. Współpracujemy z doradcą podatkowym, który aktywnie  wspiera nas w bieżącej pracy .

Często podpowiadamy jak uniknąć problemów na gruncie współpracy, jakie rozwiązania biznesowe nie wnoszą ryzyka gospodarczego a jakie pomysły są sprawdzone i przynoszą wymierne efekty w prowadzeniu firmy.

Pomagamy naszym klientom razem współpracować i budować nową jakość biznesu opartą o zaufanych i solidnych kontrahentów, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważne.

Często to pracownicy biura dostrzegają nowe możliwości współpracy, nowe rozwiązania, które w większości przypadków byłyby nigdy nie zrealizowane gdyby biuro nie pomogło skojarzyć partnerów biznesowych.

Jesteśmy świadomi, że nie można być specjalistą w każdej dziedzinie, dlatego też stale współpracujemy z kancelariami prawnymi i radcowskimi, firmami konsultingowymi oraz ubezpieczeniowymi, które wspomagają Państwa biznes swoim profesjonalizmem.

Jednym zdaniem, pomagamy kompleksowo w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Konkretne korzyści

Wykonujemy wszystkie czynności, wymagane przez prawo podatkowe w celu prawidłowego rozliczenia się z fiskusem. Staramy się tak działać abyście Państwo sprawnie mogli prowadzić swoją działalność, podczas gdy my zajmujemy się biurokracją i kontaktami z urzędami.